Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Na stránke: http://sadtrnava.sk/index.php/cestovne-poriadky/cestovne-poriadky-vo-formate-pdf/primestske-linky-2.html sa nachádzajú Návrhy nových cestovných poriadkov prímestskej autobusovej dopravy SAD Trnava na obdobie platnosti od 14.12.2014 do 12.12.2015.
Návrhy cestovných poriadkov slúžia len na predkladanie požiadaviek a pripomienok na jeho zmenu od obecných úradov, škôl, organizácií a občanov, požiadavky predkladajte do 15.10.2014 na
e-mail: doprava@sadtrnava.sk alebo skvorakova.magda@trnava-vuc.sk. Pripomienky je potrebné podávať do polovice októbra 2014.
Trošku zábavy na dnes - Návod nato, ako nasrať autobusára ? http://megavideo.sk/ako-nasrat-autobusara/
Reakcia na: dadi #73:
Peši, google poradí presny smer
dobry den, chcem sa spýtat ako sa dostanem z hlavnej autobusovej stanice (senica) na ulicu V. Paulinyho Totha 31/5. ďakujem pekne za odpoveď.
V predaji je už piaty diel Encyklopedie československých autobusů a trolejbusů.

http://www.press.sk/knihy/encyklopedie-ceskoslovenskych-autobusu-a-trolejbusu-v/
Ahojte,
prosím vás, všetci, ktorí čítate túto správu, navštevujete tento portál a zaujímate sa o autobusovú dopravu, pokúste sa pohľadať ľubovoľné staré cestovné poriadky MHD v Piešťanoch spred roku 2000 (z roku 1997 mám) a zaslať mi na ne odkaz, alebo ako prílohy v e-maily na adresu: lukisho21@azet.sk. Veľmi mi tým pomôžete. Určite niečo máte vo svojich PC, alebo poznáte stránky, kde sú. Ďakujem vám všetkým za vašu pomoc. Ďakujem.
PS: viem, že v tejto sekcii (Senica) to asi nepatrí, alebo možno nikto nemá vedomosť o MHD v Piešťanoch, ale za pokus a opýtanie sa to stojí. Ďakujem

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.