Reply on: Tomas #4567:
on ma nejake cudne meno. Ale, predpokladam, ze vazne je NOVOMESKY... Alebo zeby
Aj mne by sa pacila jednostopa trat ulicami Ceskoslovenskej armady, Marka Culena a Volgogradska az k existujucej trati na Volgogradskej
Ale vysoky pocet novych stlpov hravo cenovo prevysi nizky pocet krizeni
Aj pod mostami si pamatam viac vody...
Papyr
Ja by som urobil tvoj navrh a doplnil o vysadenie stromov do stredoveho pasu "sekcovskej dialnice" plus o pas stromov medzi sekcovskou dialnicou a samotnym sidliskom. O 30 rokov by mohla ulica L. Svobodu pripominat ulicu Obrancov mieru