Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Ján1 #1220:
Nie je to strašne málo času na nájdenie dopravcu?
Dobrý deň,

dňa 24.11. ( utorok ) bola na web. str. mesta Piešťany ( , link https://www.piestany.sk/transparentne/verejne-obstaravanie/nadlimitna-zakazka/ ) a UVO ( link https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/429047 ) , zverejnený oznam ,, na verejné obstarávanie na nového dopravcu pre MAD Piešťany . " Platnosť obstarávania je od 24.11. - 18.12.2020 .
Dobrý deň,

dnes bolo napísané v PT upozornenie ,že oddnes 10.11.2020 až do odvolania, nebudú spoje linky MAD 8 cez obed zachádzať k NURCHu , link -) https://www.piestanskydennik.sk/2020/11/10/k-nurch-u-okolo-obeda-nebudu-zachadzat-autobusy/
Dobrý deň,

našiel som niekde na webe projekty :
1. - Predstaničného nám. v Piešťanoch (vid. príloha 1 )
2. - projekt novostavby - Terminál autobusovej stanice Piešťany (vid. príloha 2 )

Len neviem, či sú aktuálne .
A tá rekonštrukcia, to bude ako moderný integrovaný prestupný terminál vlak-bus, prípadne P&R? Existuje vizualizácia?
Dobrý deň,

dnes bol zverejnený článok o ,, rekonštrukcii AS v Piešťanoch " v novinách PT , tu je link -) https://www.piestanskydennik.sk/2020/10/23/autobusovu-stanicu-rekonstruuju-pribudnu-aj-priestory-pre-vodicov/
Dobrý deň,

dnes bol zverejnený oznam na web.str. Arrivy Trnava ( link -) https://arriva.sk/trnava/stanok-predpredaja-informacii-na-as-v-piestanoch-zmena-adresy-od-2-10-2020/ ) o ,, stánok predpredaja/informácií na AS v Piešťanoch – zmena adresy od 2.10.2020. " .
Dobrý deň,

včera bol uverejnený článok , na servery - zpiešťan.sk , link -) https://www.zpiestan.sk/spravy/autobusova-stanica-patri-medzi-najskaredsie-na-slovensku-zacali-ju-opravovat/ -) ,, Začala sa rekonštrukcia AS v Piešťanoch "
Dobrý deň,

dnes bol zverejnený dokument na web.str.mesta Piešťany - pripomienkovanie ,, Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy na obdobie 2020/2021 " ,
link -) https://www.piestany.sk/aktuality/oznamy-1/zmeny-cestovnych-poriadkov-verejnej-pravidelnej-primestskej-autobusovej-dopravy-na-obdobie-2020-2021-3861sk.html .Ďakujem, za odpoveď a prajem pekný deň .
dobrý deň, ja mám výrezy kópie mapy Piešťany 1993 a 2004 VKÚ Harmanec, chcem sa opýtať či nemá niekto knižný cestovný poriadok MHD Piešťany rok 1993 ? Ďakujem Vyšiel vtedy ? lebo vtedy ešte mohol byť v hrubom západne slovensko alebo už osobitne turista Piešťany Ďakujem
Reakcia na: Ján1 #1209:
Návšteva servisu v piešťanskej garáži na nejakú opravu. Niekedy sa tam objavujú aj autobusy z iných stredísk. Pred/po oprave sa občas vyskúša či je závada odstránená. Palivo mu v pohode vystačí z Trnavy.
Dobrý deň,

dňa 04.06.2020, t.j.štvrtok, bol na stanici v Piešťanoch videný trnavský mestský autobus zn. Irisbus Citelis CNG 12m, vid príloha obr. Nevie náhodou niekto prečo ? A kam chodil tankovať palivo, keď ( pokiaľ viem ) nie je st. CNG v Piešťanoch ? Ďakujem, za odpoveď a prajem pekný deň .
Dobrý deň,
dnes bol zverejnený server - ubian.sk - na web.str.mesta Piešťany , ( nachádzajúci sa na ľavej strane stránky mesta v rubrike cestovné poriadky , link -) https://www.piestany.sk/ ) .
V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 1.6.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v plnom rozsahu, t.j. v režime školského vyučovania. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúcich, naďalej zostáva povinnosťou prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
Reakcia na: TomJ #1205:
V Piešťanoch je každú chvíľu nejaký bus pokazený, prípadne, ak je nový vodič, dajú mu staršie vozidlo, prípadne, ak je vodič zvyknutý na prímestský autobus, jazdí na ňom

Nakoľko je v Piešťanoch presný počet vozidiel na výkon spojov MHD a žiadne navyše, je preto často viditeľné iné vozidlo mimo autobusov zabezpečujúcich MHD.
Počas tohto predĺženého víkendu som každý deň videl na linkách MHD aj prímestské vozidlo. To je tak veľa mestských autobusov pokazených alebo je na to iné vysvetlenie? Dúfam, že na dané spoje nečakal vozíčkar, lebo by z toho nebol moc nadšený.
MHD Piešťany – od 11.5.2020 premávanie v prázdninovom režime

V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 11.5.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v prázdninovom režime. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúci v MHD musia mať prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
INFORMÁCIA O PREMÁVANÍ PRÍMESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY:

Na základe rozhodnutia župana TTSK Odbor dopravnej politiky Trnavského samosprávneho kraja oznamuje, že s platnosťou od 10. mája 2020 (nedeľa) bude verejná pravidelná autobusová doprava prevádzkovaná v prázdninovom režime.
Doterajší v súčasnosti prevádzkovaný "medzisviatkový režim" kapacitne nepostačuje a pridávanie spojov na základe podnetov cestujúcej verejnosti sa stalo nesystémovým a neprehľadným. Z dôvodu postupného uvoľňovania opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu COVID - 19 sa od nedele 10. mája 2020 zavádza prechod do režimu "pracovný deň, školské prázdniny".
Ahojte, pridávam (v prílohe) cestovný poriadok školskej linky MHD Piešťany č. 20 platného od 25.03.2020, ktorá, žiaľ, nepremáva v obmedzenom režime.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.