Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Dobrý deň,

dnes bol zverejnený dokument na web.str.mesta Piešťany - pripomienkovanie ,, Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy na obdobie 2020/2021 " ,
link -) https://www.piestany.sk/aktuality/oznamy-1/zmeny-cestovnych-poriadkov-verejnej-pravidelnej-primestskej-autobusovej-dopravy-na-obdobie-2020-2021-3861sk.html .Ďakujem, za odpoveď a prajem pekný deň .
dobrý deň, ja mám výrezy kópie mapy Piešťany 1993 a 2004 VKÚ Harmanec, chcem sa opýtať či nemá niekto knižný cestovný poriadok MHD Piešťany rok 1993 ? Ďakujem Vyšiel vtedy ? lebo vtedy ešte mohol byť v hrubom západne slovensko alebo už osobitne turista Piešťany Ďakujem
Reakcia na: Ján1 #1209:
Návšteva servisu v piešťanskej garáži na nejakú opravu. Niekedy sa tam objavujú aj autobusy z iných stredísk. Pred/po oprave sa občas vyskúša či je závada odstránená. Palivo mu v pohode vystačí z Trnavy.
Dobrý deň,

dňa 04.06.2020, t.j.štvrtok, bol na stanici v Piešťanoch videný trnavský mestský autobus zn. Irisbus Citelis CNG 12m, vid príloha obr. Nevie náhodou niekto prečo ? A kam chodil tankovať palivo, keď ( pokiaľ viem ) nie je st. CNG v Piešťanoch ? Ďakujem, za odpoveď a prajem pekný deň .
Dobrý deň,
dnes bol zverejnený server - ubian.sk - na web.str.mesta Piešťany , ( nachádzajúci sa na ľavej strane stránky mesta v rubrike cestovné poriadky , link -) https://www.piestany.sk/ ) .
V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 1.6.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v plnom rozsahu, t.j. v režime školského vyučovania. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúcich, naďalej zostáva povinnosťou prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
Reakcia na: TomJ #1205:
V Piešťanoch je každú chvíľu nejaký bus pokazený, prípadne, ak je nový vodič, dajú mu staršie vozidlo, prípadne, ak je vodič zvyknutý na prímestský autobus, jazdí na ňom

Nakoľko je v Piešťanoch presný počet vozidiel na výkon spojov MHD a žiadne navyše, je preto často viditeľné iné vozidlo mimo autobusov zabezpečujúcich MHD.
Počas tohto predĺženého víkendu som každý deň videl na linkách MHD aj prímestské vozidlo. To je tak veľa mestských autobusov pokazených alebo je na to iné vysvetlenie? Dúfam, že na dané spoje nečakal vozíčkar, lebo by z toho nebol moc nadšený.
MHD Piešťany – od 11.5.2020 premávanie v prázdninovom režime

V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 11.5.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v prázdninovom režime. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúci v MHD musia mať prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
INFORMÁCIA O PREMÁVANÍ PRÍMESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY:

Na základe rozhodnutia župana TTSK Odbor dopravnej politiky Trnavského samosprávneho kraja oznamuje, že s platnosťou od 10. mája 2020 (nedeľa) bude verejná pravidelná autobusová doprava prevádzkovaná v prázdninovom režime.
Doterajší v súčasnosti prevádzkovaný "medzisviatkový režim" kapacitne nepostačuje a pridávanie spojov na základe podnetov cestujúcej verejnosti sa stalo nesystémovým a neprehľadným. Z dôvodu postupného uvoľňovania opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu COVID - 19 sa od nedele 10. mája 2020 zavádza prechod do režimu "pracovný deň, školské prázdniny".
Ahojte, pridávam (v prílohe) cestovný poriadok školskej linky MHD Piešťany č. 20 platného od 25.03.2020, ktorá, žiaľ, nepremáva v obmedzenom režime.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany č. 11, 12, 13, 14 a 18, platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany č. 1, 2, 3, 4 a 8, platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Pozastavená MHD v Piešťanoch počas veľkonočných sviatkov:

V súvislosti s vládnym odporúčaním o minimalizovaní pohybu počas veľkonočných sviatkov Mesto Piešťany pozastavuje premávanie MHD v meste Piešťany v termíne od piatku 10.4.2020 do pondelka 13.4.2020(vrátane). Prevádzka MHD bude obnovená v utorok 14.4.2020 podľa obmedzených cestovných poriadkov platných od 25.3., resp. od 01.04.2020.
Dobrý deň,

bola na web.str. dopravcu Arriva Trnava napísaná zmena CP MAD v Piešťanoch , platné od 01.04.2020

odkaz na link -) https://arriva.sk/trnava/mestska-doprava/cestovne-poriadky/#mhd-piestany .
Dobrý deň,

bolo napísané na web. stránke mesta - ,, ZMENA PREVÁDZKY MESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY " - bude zavedený víkendový režim s doplnením spojov zachádzajúcich na polikliniku a do miestnej časti Kocurice. Zmena platí od pondelka 23. marca 2020 do odvolania.

Odkaz na link -) https://www.piestany.sk/aktuality/spravy/zmena-prevadzky-mestskej-autobusovej-dopravy-3093sk.html
Dobrý deň,

včera boli uverejnené články k téme ,, verejné prerokovanie k optimaliz. MHD v Piešťanoch " , ktorá sa konala v stredu 04.02.2020 .

nasledujúce články :

1. pnky.sk , Nastanú zmeny v systéme autobusovej dopravy v Piešťanoch? , link -) https://www.pnky.sk/aktuality/nastanu-zmeny-v-systeme-autobusovej-dopravy-v-piestanoch/

2. zpiestan.sk , Nový systém MHD: Viac spojov, ľudí aj peňazí , link -) https://www.zpiestan.sk/spravy/novy-system-mhd-viac-spojov-ludi-aj-penazi/

3. web.str.mesta Piešťany , OPTIMALIZÁCIA MESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY V PIEŠŤANOCH , link -) https://www.piestany.sk/aktuality/spravy/optimalizacia-mestskej-autobusovej-dopravy-v-piestanoch-3015sk.html

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.