Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 1.6.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v plnom rozsahu, t.j. v režime školského vyučovania. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúcich, naďalej zostáva povinnosťou prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
Reakcia na: TomJ #1205:
V Piešťanoch je každú chvíľu nejaký bus pokazený, prípadne, ak je nový vodič, dajú mu staršie vozidlo, prípadne, ak je vodič zvyknutý na prímestský autobus, jazdí na ňom

Nakoľko je v Piešťanoch presný počet vozidiel na výkon spojov MHD a žiadne navyše, je preto často viditeľné iné vozidlo mimo autobusov zabezpečujúcich MHD.
Počas tohto predĺženého víkendu som každý deň videl na linkách MHD aj prímestské vozidlo. To je tak veľa mestských autobusov pokazených alebo je na to iné vysvetlenie? Dúfam, že na dané spoje nečakal vozíčkar, lebo by z toho nebol moc nadšený.
MHD Piešťany – od 11.5.2020 premávanie v prázdninovom režime

V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení prijatých v boji proti pandémii na Slovensku oznamujeme, že s platnosťou od 11.5.2020 bude prevádzka mestskej autobusovej dopravy v meste Piešťany prevádzkovaná v prázdninovom režime. Doprava bude naďalej prebiehať za dodržania všetkých opatrení chrániacich zdravie vodičov a cestujúci v MHD musia mať prekrytie tváre rúškom alebo inou vhodnou alternatívou.
INFORMÁCIA O PREMÁVANÍ PRÍMESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY:

Na základe rozhodnutia župana TTSK Odbor dopravnej politiky Trnavského samosprávneho kraja oznamuje, že s platnosťou od 10. mája 2020 (nedeľa) bude verejná pravidelná autobusová doprava prevádzkovaná v prázdninovom režime.
Doterajší v súčasnosti prevádzkovaný "medzisviatkový režim" kapacitne nepostačuje a pridávanie spojov na základe podnetov cestujúcej verejnosti sa stalo nesystémovým a neprehľadným. Z dôvodu postupného uvoľňovania opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu COVID - 19 sa od nedele 10. mája 2020 zavádza prechod do režimu "pracovný deň, školské prázdniny".
Ahojte, pridávam (v prílohe) cestovný poriadok školskej linky MHD Piešťany č. 20 platného od 25.03.2020, ktorá, žiaľ, nepremáva v obmedzenom režime.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany č. 11, 12, 13, 14 a 18, platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany č. 1, 2, 3, 4 a 8, platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Ahojte, pridávam (v prílohách) prehľadnejšie cestovné poriadky MHD Piešťany platné od 01.04.2020. Verím, že poslúžia.
Pozastavená MHD v Piešťanoch počas veľkonočných sviatkov:

V súvislosti s vládnym odporúčaním o minimalizovaní pohybu počas veľkonočných sviatkov Mesto Piešťany pozastavuje premávanie MHD v meste Piešťany v termíne od piatku 10.4.2020 do pondelka 13.4.2020(vrátane). Prevádzka MHD bude obnovená v utorok 14.4.2020 podľa obmedzených cestovných poriadkov platných od 25.3., resp. od 01.04.2020.
Dobrý deň,

bola na web.str. dopravcu Arriva Trnava napísaná zmena CP MAD v Piešťanoch , platné od 01.04.2020

odkaz na link -) https://arriva.sk/trnava/mestska-doprava/cestovne-poriadky/#mhd-piestany .
Dobrý deň,

bolo napísané na web. stránke mesta - ,, ZMENA PREVÁDZKY MESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY " - bude zavedený víkendový režim s doplnením spojov zachádzajúcich na polikliniku a do miestnej časti Kocurice. Zmena platí od pondelka 23. marca 2020 do odvolania.

Odkaz na link -) https://www.piestany.sk/aktuality/spravy/zmena-prevadzky-mestskej-autobusovej-dopravy-3093sk.html
Dobrý deň,

včera boli uverejnené články k téme ,, verejné prerokovanie k optimaliz. MHD v Piešťanoch " , ktorá sa konala v stredu 04.02.2020 .

nasledujúce články :

1. pnky.sk , Nastanú zmeny v systéme autobusovej dopravy v Piešťanoch? , link -) https://www.pnky.sk/aktuality/nastanu-zmeny-v-systeme-autobusovej-dopravy-v-piestanoch/

2. zpiestan.sk , Nový systém MHD: Viac spojov, ľudí aj peňazí , link -) https://www.zpiestan.sk/spravy/novy-system-mhd-viac-spojov-ludi-aj-penazi/

3. web.str.mesta Piešťany , OPTIMALIZÁCIA MESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY V PIEŠŤANOCH , link -) https://www.piestany.sk/aktuality/spravy/optimalizacia-mestskej-autobusovej-dopravy-v-piestanoch-3015sk.html
Pošlite mi, prosím Vás, naskenované dokumenty na e-mail: lukisho21@azet.sk
Mohli by ste? Vďaka
Dobrý večer ale ja to mám iba ako farebné kópie ale možno by sa dalo nejako Alebo tak že keď chodíte do knižnice v Piešťanoch tak si ich môžete objednať ja ich mám ako kópie zo Slovenskej národnej knižnice Martin Nemáte vy náhodou pre zmenu CP z roku 1993 ? MHD Piešťany ?
#1188 - Pozdravujem, mám záujem o mapy, ako sa vieme skontaktovať?
#1189 a #1188 odpoveď: Tá tajná zachádza k TAVOSu je od príchodu nového grafikonu cestovných poriadkov (od 15.12.2019) zrušená bez náhrady na oboch linkách (na č. 3 tam, na č. 4 späť).
Reakcia na: martin TT #1188:
A tá "tajná zachádzka" ešte existuje? Lebo v aktuálnom CP tam už na ňu nevidím časovú rezervu.
Dobrý večer ja mám doma farebné kópie z knižnice mapy Piešťany 1986 ,1993 a 2004 Chcem sa podeliť o zážitky že v tej mape z roku 1993 je trebárs linka 9 Priemyselná ,STS a 10 konečná zastávka Z S V A K Stavebniny ,tam je teraz tá tajná zachádzka vy bramých spojov na linkách 3 a 4 (rok 2020) a napríklad roku 1993 je ešte aj Moravany nad Váhom dve konečné ,linka č. 5 konečná a linka 11 kaštieľ A je pravda že v tej mape z roku 1993 je aj linka 4 Štátny majetok ,je to cesta smer Ostrov pri Piešťanoch , pekné kópie mapy Piešťan 1986 ,1993 a 2004 (mám aj iné mapy miest SR)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.