Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Kakavko1231 #1346:
A čo si vy myslíte, Kakavkové Očko, komu teraz píšete?
Dobrý deň,bola by som rada,keby ste sa už konečne nad sebou zamysleli a začali rozmýšľať.
Pracujeme v Kúpeľoch Bojnice. Ešte ráno sa ako - tak dostaneme do práce ,ale poobede - keď nám služba končí o 15.30 hod./iba v tom čase sa musíme odčípovať/.
Vysvetlite nám ,ako máme stíhať spoj o 15.30 hod. - je to nereálne.
Tak ,by sme uvítali väčšiu ústretovosť a hlavne ľudskosť.
Ďakujeme.
Otázka do Handlovej: Prečo sa PD-762EA neudomácnila v MHD Handlová, ale bola nahradená vlastným prímestským vozidlom? Ďakujem.
Reakcia na: burz #1342:
fajne! paráda. A inak nemohol by si TN zaktualizovať? Je tam 2 roky stará, neaktuálna sčasti.
Dobry den.Chcela by som vas poprosit o pomoc.Hladam osobu ktora sa vola ANETA SKULCOVA.Mala by byvat na J.I.BOJZU 818/9 Prievidza-Necpaly,aleboSKOLSKEJ 369/40 BOJNICE.Ide o to,ze som kupila od nej auto a neposlala mi velky technicak.Neviem ci ho odhlasit nemoze alebo ja neviem.A ja teraz auto nemozem ani prihlasit ani dat urobit EK a ETK,ktora konci.Ak sa jej odhlasit neda alebo nemoze nech mi posle aspon kopiu.Hned na druhy den ako som auto kupila si vypla telefon.Ak ju prosim vas niekto z vas pozna kontaktujte ju-nechcem ist na policiu/zatial/ale ak neposle budem nutena nahlasit PODVOD a bude mat len opletacky.Este raz dakujem za pomoc.Dufam ze mi niekto pomoze-diky .
Viete či bude mesto tento PDO realizovať aj v praxi, alebo bude mať pre mesto iba odporúčací a nezáväzný charakter???

http://www.prievidza.sk/upload/wsw/files/file/SAMOSPRAVA/MsZ/PDO%20Prievidza%20FIN.pdf

Reakcia na: Troll #1337:
Use the fucking brain! ... aby admin vedel, že je to k téme, k sprostému komentáru užívateľa Troll.
Reakcia na: gulemihazy #1329:
UTFG
Reakcia na: gulemihazy #1335:
Haf!
Reakcia na: S499.1023 #1334:
Ty si chorý voyeurista, len mentálne chorý človek sa baví neustále s niekým kto mu vadí a vnucuje sa mu? To aj na ulici takto obťažuješ ty deviant?
Reakcia na: gulemihazy #1333:
Haf!
Reakcia na: S499.1023 #1332:
Ty si chorý na hlavu, nerozumiem či si nejaký voyeurista alebo skúšať si nájsť frajera na internete strhávaním pozornosti na seba, no toto nie je sexzoznamka. Pýtal som sa na PDO mesta Prievidza, tak sa nejak odbav pri filmoch pre dospelých a potom snáď píš k veci.
Reakcia na: gulemihazy #1331:
Haf!
Reakcia na: S499.1023 #1330:
Hejslováci sú tí čo poznajú vlajku a hymnu len cez MS v hokeji a tí blbci čo chodia Matovičovi, pi-Šulíkovi a hereckej zgerbe robiť debilkov na námestia, a potom takí ako ty, čo nevedia zareagovať k veci ale ešte aj píšu blbosti. Oxazepam, diazepam alebo prozac si skúšal? Ak nie, tak smelo do toho.
Reakcia na: gulemihazy #1329:
Vieš, čo znamená slovo "vzhliadnuť", Hejslovák?
V akom stave je spracovanie PDO pre Prievidzu neviete niekto?

Inak jednu dobu PDO spracovával DIC Bratislava takmer výhradne. Všetky PDO od DIC Bratislava však boli zvozené pod čiernu zem, takže sa iba vyplatili peniaze a PDO z ich dielne sa založili do šuplíku. Teraz pre zmenu osud praje ŽU akosi často. Keď človek vzhliadol PDO BSK, tak každému rozumnému doplo, že pešia dostupnosť zastávok 500 m nebola stanovená odborne ale zaujato voči železničnej doprave a po príp. pomastení vačku od Sádovského priamo Gnapovi a Gogoľovi na ŽU. ? A nikto nič. Teraz teda zhotovia PDO pre X miest a VÚC, kým sa začne aj toto prepierať, že PDO zo ŽU nestoja ani za fajku tabaku a snáď sa začnú zadávať také kritériá, že uspejú odborníci z ČR, ktorí tomu dajú hlavu a pätu, a nie že tie PDO budú na srandu, resp. ako na objednávku SADkárskej mafie.
Dobry vecer mozem vediet preco smer Sebedražie - RS Púšť idu tak nanic spoje?nie kazdy ma na taxik alebo auto,18 ide raz za den rano o 8 super,to akoze staci?????❓ ❓

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.