Reply on: Vladimír #5426:
Mňa to napadlo aj kvôli tomu, že študenti, ktorí v súčasnosti čoraz viac kupujú lístky, že keby bola takáto možnosť (najmä pre ,,cudzincov"), tak by si mohli kúpiť EZČK a spoločne ju spravovať. Tzn. neboli by už také rady.A tiež aj pre starších dôchodcov, najmä manželský pár, či starí rodičia a ich vnúčatá a pod.
To, že to nikoho nenapadlo, tomu sa po klkinutí na web (Veolia a konkrétne vedenie atď.) radšej ani nevyjadrujem.
A inak by zaujímalo ako postupuješ pri tvorbe CP, resp. ako si prišiel k tomu intervalu, podľa ktorých sa zostavujú jednotlivé CP pre linky.
Mimochodom stíhať L21 cez L19 stále nemožnom stihnúť. Už by bol načase nový CP. Vždy ako príde pri križovatku Mlyny (za posledné týždne pravidelne), L21, ktorá v tom čase má zelenú prejde k Tescu a po rozjazde L19 a príchodu kTržnici už je preč.
Pritom chyb je na strane L19. L21 odchádza presne.
Takže dúfam, že snáď v tomto roku tie zmeny budú.
Dušan