Reply on: MacT #21841:
Jaaj Cifo, ty si blázen... a chceš byť tatrovkár alebo bagrista?
A 15tku len ráno 4-krát a poobede 3-krát na SEC bez zastavovania na JH... mimochodom, Ukrajinci majú dnes na 26tke 072DT, tak neviem, či je 778GK pokzený alebo chorý..
Vladimír
Tak ako doteraz to zrejme ďalej nepôjde. Len je otázne, čo presne bude funkčný a vyhovujúci kompromis.