Reply on: Vladimír #9602:
Zareagujem aj ja na tému predpredaj lístkov:Nedávno tu ktosi vravel že v našich vozidlách nevidel revízora ako je rok dlhý. Otázka má dopravca oddelenie revízorov, ktorí vykonávajú kontroly lístkov v teréne? Na to, aby boli zavedené automaty na papierové lístky, tak by nuseli byt aj ludia, co ich budú kontrolovať. A tí stoja tiež peniaze. Keď sa zavádzal súčasný systém tak platilo vodič=revízor. Bol som svedkom ako vodič vykázal cestujúceho ktorému označovač zapípal dvakrát že má nulový kredit.

810zssk