Reply on: office #9318:
Budú sa meniť linkové tabule. Nie elektronické transparenty. Dôvod je myslím každému jedincovi, ktorý sa prejde po meste, jasný. Súčasné sú opotrebované, zničené, často improvizované a ešte k tomu nejednotné vzhľadom. Investovali sme do nákupu všetkých tabúľ - tieto sú unifikované, majú žltý podklad a čierny text. Kultúra dopravy by sa tým mala zvýšiť.Náhradné transparenty R&G? To asi žartuješ. Na vozoch je osadené všetko čo máme, nikdy by sme si nedovolili držať na sklade náhradné transparenty, kým po meste behajú vozy bez nich.
Tá dvojdverová CN bola NR-592EG a je to voz riadne zadelený na stredisku mestskej dopravy. Nešlo o žiadny záskok.
Re #9319 SiTy: A to po tých mesiacoch a týždňoch, čo sme na ne čakali teraz záleží na jednom dni?
V sobotu idú vonku preto, lebo pred pustením "do obehu" ich treba potriediť do jednotlivých turnusov. Včera som zatrieďoval víkendové tabule 3 hodiny. Tak si predstav, koľko asi budem triediť tabule pre pracovný deň. Potrebujem na to pokoj a čas. Víkendové pracovné sústredenie bude na to ideálne. Preto je najjednoduchšie začať od soboty. Pre názornosť uvádzam, že zatriediť treba 826 tabúľ.
nevie niekto preco ked nepatria k SAD NZ,preco maju EC NZ?
Vladimír
Re #9312 office: Aj my si môžeme, podobne ako Prešov, kúpiť napr. 3 klbáky a 2 malé nové busy. Lenže kým v Prešove šla obnova vozového parku kontinuálne rok po roku, tu boli obrovské hluché obdobia, keď obnova prakticky neexistovala. Výsledkom je, že máme 19 klbákov (z celkového počtu 23) s vekom 16 rokov a viac. Tu už niet čo ďalej odkladať! Buď tie vozy urýchlene vyradíme my alebo sa rozpadnú samé. Dodávka nejakých troch až piatich vozov nám už skoro nič nerieši. Už je neskoro...