Reply on: Vladimír #9315:
v čom budú nové linkové tabule? Veď máme na väčšine el transparenty. Tie sa budú meniť? Dúfam, že je k dispozícii aj zopár náhradných, lebo bola by škoda "pokaziť" nové Volvá nefukčnými el transparentami na pol roka, kým dodá R&G nové.Prečo bola včera na L9 2-dverová sor CN? máme tak málo mestských, alebo to bol iba záskok?
nevie niekto preco ked nepatria k SAD NZ,preco maju EC NZ?
TeBeCe
neviem nakolko je ten zoznam aktualny, ale na jednom fore som cital ze Alfabusz kupil skoro vsetky Volva. zaujimave, kolko maju starych vozidiel (koniec 80-tych rokov), ale volva odstavovali uz od roku 2004, cize po 4 rokoch...