Reply on: Valec #9062:
No ten most z Hodžovoj bude úplne zbytočný a zbytočne sa bude zamorovať prostredie zo všetkých strán. Veď za riekou má ísť cesta, tak tam nevedia odkloniť cestu do mesta z R1? A nie cez hustú zástavbu rodinných domov a malého sídliska. To bol nápad za všetky prachy. Ten kto to navrhol, toho by som tam presťahovala!
Linka25
Nitra ako mesto zelene ide dolu vodou. A to nám kedysi najviac závideli. V iných mestách budujú zelené zóny. Nitra ich má a už mať nebude. Zlikviduje to pár ľudí, ktorí o tom rozhodli. V centre mesta nech je smog, tadiaľ iba všetci prejdeme, ale na okrajoch bývame a tam sa viac zdržiavame a vetráme. Čiže to mám chápať tak, že čistý vzduch v centre a smog v obytných lokalitách na okraji mesta. Krásne!!!