Reply on: bubboo #8558:
A ešte je vrcholne komické (podľa môjho skromného názoru), že si niekto zo zdných tabuliek spravil hlavnú agendu dňa. V BA napr jednu dobu bola veľká móda kradnúť zadné tabule u električiek, alebo minimálne 9nu otáčať na 6tku a naopak. Potom ich začali zamykať,...
. Ale ako som uz povedal, ani DPMBB zase nie je hviezda vo vztahu k oznacovaniu vozidiel. Vodici vedia, ze to tak ma byt, napriek tomu, nie vzdy si svoje povinnosti vyplyvajuce z vyhlasky plnia.
keyboard
Mam na teba taku otazku ? Kedze sa dalo prave vyrobit 600 novych ceduliek, dokedy sa pocita, ak sa vobec pocita, s nakupom elektronickych transparentov pre zvysne autobusy, ktore ich este nemaju? Resp., je jasne, ze na Vrakosy a Ikarusy, ktore kazdu chvilu pojdu do zasluzeneho starobneho dochodku (hociv invalidnom uz davno su), sa elektricke davat nebudu, ale co napr. s novymi SOR? Ako to bude tam? Za odpoved vopred dakujem ?