Hmm autobus s ceskou znackou HK tu uz jazdi dlhsie. A radcej starsi 10 rocny bus ako 20 rocny no nie . A ano v MHD Nitra je akutny nedostatok klbovych vozidiel.
Už sú tu české autobusy! Prečo som dnes ráno videla Linku9 (moju bývalú dlhoročnú linku z Wilsona) s českou značkou HK.? To nám dávate vyradené? MHD Nitra je na tom tak zle?
Predpokladám že nič, nakoľko v jednom závode sú radi, že sa zopár starých vozov zbavili (snáď okrem tej B 941) a v druhom zasa, že s nimi mohli nahradiť ešte staršie vozidlá. ?
Aha, omlouvám se, nevyznám se tu, nevšiml jsem si toho...
Re #7539 Tootti: Doufám, že nám to vydělá alespoň na jeden kloub k nám ? . Jsem zvědavý, jak dlouho vám tam vydrží všechny C744, které mají často problém vůbec vyjet ze zastávky...
Čítate okrem vlastných príspevkov aj tie ostatné? Netreba chodiť ani ďaleko do histórie. V príspevku #7525 som hádam dostatočne jasne ozrejmil, že IDE o vozy pre nás.
BUSE využíva odlišnú (o čosi lepšiu, drahšiu) technológiu zobrazovania. Porovnávanie s R&G by malo zmysel, keby sme dnes žiadne elektronické tabule nemali a chystali sa ich zavádzať. V situácii, keď už polovica vozov má R&G by som rozhodne žiadny atyp nechcel. Nič proti BUSE ako takému, ale osobitne programovať každú linku a cieľ a to všetko následne osobitne nahrávať do každého vozidla zvlášť a potom všetkom ešte nechať vodičov, aby ručne prehadzovali linky a ciele, no strach a hrôza. Celkom mi stačí 166 a 220.
nekompatibilny to je pravda ked uz mame RaG Mielec tabule i ked kazda ma svoje vyhody aj nevyhody napriklad tie nase je super vidiet cez den ale vecer ked je tam tak silno svietia ze z dialky su az rozmazane tie cisla a pismena a BUSE zas cez den horko tazko pri slnecnom pocasi a vecer uz z cca 100 metrov je vidno aka linka prichadza na zastavku.som si to odskusal vcera a dnes jak som bol v BA a siel som 50tkou do Auparku a nasledne po tme odtial do na Safko
Vladimír
Takže žiadne otázky, žiadnych 99,9%...