Reply on: Dušan #6043:
Čo je typické pre cestujúcich?-aj keby mal autobus dverí 76 na pravej strane,úplne samozrejme sa všetci nahrnú do jedných a tam sa budú tlačiť a strkať do seba.Okrem toho,tie šomračky sa dotýkali toho,že štvoro dverí je moc a,že skrátka na teba ťahá,jak v mrazáku
TeBeCe