Reply on: Dušan #6043:
Čo je typické pre cestujúcich?-aj keby mal autobus dverí 76 na pravej strane,úplne samozrejme sa všetci nahrnú do jedných a tam sa budú tlačiť a strkať do seba.Okrem toho,tie šomračky sa dotýkali toho,že štvoro dverí je moc a,že skrátka na teba ťahá,jak v mrazáku
Valec
http://www.imhd.sk/za/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4867
Čiže jeden stojí viac ako 8 miliónov, kĺbový cca 10. SOR je asi o 1,5 milióna lacnejší. Nemyslím, že by SAD NR vycálovala toľko peňazí len kvôli tomu, že tebe sa páči.
Viac info o cenách autobusov:
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=1857