Reply on: Dušan #5961:
prvý vodič postupoval presne v zmysle interných predpisov a preto sa nemôžeš na neho hnevať (čo keď si pri vystupovaní zlomíš nohu a budeš od neho požadovať bolestné a náhradu ušlej mzdy?
), zatiaľčo druhý ich pekne krásne porušil...
M
V Žiline majú také ,,skvelé vedenie", že sú dosť prísne postihovaní vodiči, dokonca až stratou ročnej prémie, keď prevážajú svojich známych v kabíne atď...
Ale tu ma nič neprekvapuje.Dokonca aj dnes som sa stretol s tým, že vodič 2min pred odchodom prísl.spoja na konečnej stanici spal.A bolo to ráno.Ale samozrejme sú výnimky.