Reply on: Dušan #5961:
prvý vodič postupoval presne v zmysle interných predpisov a preto sa nemôžeš na neho hnevať (čo keď si pri vystupovaní zlomíš nohu a budeš od neho požadovať bolestné a náhradu ušlej mzdy?
), zatiaľčo druhý ich pekne krásne porušil...
Dušan
Inak ja mám zasa ťažké srdce na dvoch vodičov. Keď som minulý týždeň šiel busom, ktorý zastal pred žel.priecestím pri SAD, nakoľko sa zatvorili závory, a spýtal som sa vodiča, či ma nevypustí, lebo že chcem dobehnúť na ten vlak, tak samozrejme, ako som aj očakával, nebolo mi vyhovené. Ok, aj keď ma trochu štvalo, že som zmeškal vlak, bral som to v pohode, veď možno sa bál, že ho Vladimír z okna uvidí ? . Ale keď som včera cestoval a vodič pre zmenu zastavil uprostred križovatky, aby vypustil z vozidla nejakú svoju známu, to ma už nahnevalo. Čo som ja horší cestujúci ako vodičova známa ? ? Ešteže to nebol ten istý vodič, lebo asi by som mu už niečo povedal.
Vladimír a palubné počítače vo vozidlách evidujú aj otvorenie dverí, napr. aj mimo zastávky?