Reply on: Dušan #5961:
prvý vodič postupoval presne v zmysle interných predpisov a preto sa nemôžeš na neho hnevať (čo keď si pri vystupovaní zlomíš nohu a budeš od neho požadovať bolestné a náhradu ušlej mzdy?
), zatiaľčo druhý ich pekne krásne porušil...
Tootti
javascript:smile('?');
http://www.k-report.net/discus/nahledy/074367.jpg