Reply on: Dusan85 #5863:
Vidíš už ste dvaja,už sa môžte stretnúť a diskutovať a diskutovať.Prosím ťa,kto ti dnes odsúhlasí tolké milióny na výstavbu elektrickej trakcie?A potom,myslíš,že EU sa hneď celá oplaší a poskytne peniaze na výstavbu potrebných záležitostí?A pošle ti ich v igelitke,nie? . . . Prosím ťa,pri všetkej úcte voči tebe,brate buď realista . . .
Dusan85