Reply on: Dušan #5822:
Ani ma neprekvapuje.Celkom dobré foto, najmä ak to vidí dispečér.Len škoda, že nakoľko L19 je ,,nosná linka" spájajúca žel. stanicu-autob. stanicu s AX, neboli na nej nasadené kapacitnejšie vozidlá ako napr. sorbusy s displejom lepšie orientujúc smer a cieľ kde majú vystúpiť.Miesto toho boli vybrané staré a najhoršie vraky, či staré šunky. ? Toto jediné by som vyčítal...To, že mala meškania tým spôsobené to je jasné ako každý rok.Ale presunúť vozidlá verím, že by nebol taký problém.Čo už, len škoda, že sa prezentujeme tými najotras. busmi.
M