Reply on: jozo #5762:
Mne vôbec nejde o to, či si zlomí to či ono poškodzovateľ, ale cestujúci, ktorý sa nič netušiac takéhoto držiaka chytí. Možno by pomohlo, keby tam neboli krížové skrutky, ale nejaké atypické, ktoré by tak ľahko prípadní vandali nemohli povoliť. Inak ak by takýto držiak povolil nejakej krásnej slečne, ktorá by následkom toho skončila v mojom náručí, tak potom som za to, aby boli skrutkovače pre potencionálnych poškodzovateľov k dispozícii priamo u vodiča autobusu ?
to len tak mimochodom
Dušan
Kontroluje niekto pred jazdou tie reklamné držiaky vo vozidlách? Lebo dnes na jednom chýbali 2 skrutky, čím sa stal nebezpečným pre cestujúcich, ktorí by sa ho prípadne pevne chytili ?