...uhorková sezóna aj v doprave, pritom SAD Nitra pripravuje zmeny...od 1.9.2004 budú realizované zmeny na linke č.33, ktorá bude predĺžená až na zástavku Viničky, ďalej na linke č.32 spoj č.18 s odchodom z Gorazdovej ul. o 7,10 hod. bude zachádzať ku gymnáziu na Golianovej ulici...taktiež plánujeme, že niekoľko spojov na linke č.8 (presnejšie 14 spojov cez pracovný den, v sobotu a v nedelu 7 spojov) bude pravdepodobne od 20.9.2004 zachádzať až k METRU...v spoločnosti SAD Nitra a.s. práve prebiehajú prípravy na certifikačný audit ISO 9001/2000... ?
a v piatok, ak vsetko pojde ok, by som sa mohol aj v Nitre zastavit snad uz konecne...
Vladimír
Možno nie som ten pravý, ktorý sa k téme vyjadruje, pretože vzhľadom na svoju neskonalú lásku k trolejbusom nemôžem byť objektívny. Preto som presvedčený, že vďaka trolejbusom by aj Nitra chytila taký veľkomestskejší nádych. A už vôbec nehovoriac o kopcovitom teréne, ktorý priam po trolejbusoch volá.
A neexistuje možnosť ako by na trolejbus mohla prispieť EÚ a podobne?