Zabrdnem trochu do témy z ankety. Je vôbec ešte aspoň trocha reálne zavedenie trolejbusov v Nitre? Rád by som o tom vedel viac. Prípadne ak nie, aké sú dôvody odmietania elektrickej trakcie v MHD?
) Pekne leto, d3k0"
black