Reply on: LUK #4902:
Nuž, povedzme si to takto - v balkánskych krajinách typu ČR a SR sa bežne dodávajú mestské autobusy s manuáílnou prevodovkou. V civilizovaných krajinách by nikoho ani nenapadlo uprednostniť úsporu na cene vozidla a spotrebe pred bezpečnosťou dopravy a komfortom vodiča, ktorý zodpovedá za životy ľudí.Aj keď by som si sám osobné auto s automatom nekúpil, na sedenie 10 hodín v buse a radenie čo 30 sekúnd nie je zlosovacie zariadenie vhodná zábavka ? .
BennyB