Reply on: M #4896:
Taktiez si myslim, ze by bolo dobre uvadzat priemernu jazdnu dobu na zastavkach tak, ako je to tu na imhd, a tu uvadzat vzdy vsetky tri stplce s odchodmi, tak ako je to na zastavkach ? Bo takto sa to pletie ked jedna linka ma iba pracovne dni neprazdniny - prazdniny a ina pracovne dni - nepracovne.Re #4898 bubboo: Ta mechanicka prevodovka ma dost zarazila, ked sa hovorilo o novych busoch. Robi to vobec este nejaky vyrobca okrem SOR do mestskych autobusov? Nezavidim to vodicom, do mesta to uz nepatri, ale zas na druhej strane budme radi, ze mame aspon to.
Skrátka to tak vyšlo.
Dušan