Reply on: Dušan #4620:
Nie je to zvláštne, aký rádovo väčší výskyt ZTP je medzi členmi tohto etnika ? ? ? ?


Na jednej strane riešime, aby zastávky mali aktuálny názov, na druhej strane pripúšťame, že ak starý názov zrušíme, ľudia sa nebudú orientovať.
Dušan
Ak by sa to volalo takto, zas sa niekdo ozve, ze aj Sturova je v centre mesta a preco aj to nie je centrum. Skratka vsetkym nevyhovies ?