Reply on: bubboo #4540:
Dojazdené sú tiež 515BM a 170AP, ale všetko ešte oficiálne na stave. Takže novinku dám až keď dôjde k ich ozajstnému vyradeniu.
Pre mňa ako osobu je úplne nepochopiteľné, že sa v tomto meste veci nechali doviesť do stavu, že vôbec niekedy došlo k zrušeniu predplatných cestovných lístkov (PCL). Práve preto ma mimoriadne potešilo, že je tu konečne politická vôľa, znovuobnoviť ich. Ale ďalšie podrobnosti sa budú ešte riešiť, dobrá správa je, že čoskoro.
Zastávky na znamenie momentálne nie sú na programe dňa, sú totiž rôzne argumenty pre aj proti. Ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy.