Reply on: vjMTV #4340:
Aha, tak pardón... ja som si myslel, že hovoríš o špičke.Venovať správnemu označovaniu sa začneme venovať, ihneď čo nebude nič dôležitejšie na práci. Lebo zatiaľ je stále čo robiť na tom, aby autobus na zastávku vôbec PRIŠIEL.

Vladimír
Re #4325 vjMTV: Opýtam sa... Koľko minút (na hodiny ani nepomýšľam) si strávil nad vymýšľaním týchto zmien?
Okrem L18 (kde nad niečím podobným sám uvažujem) vo všetkých prípadoch veselo predlžuješ trasy, čo chce vozy navyše. Neviem, kde by som ich vzal. Okrem toho, prínos niektorých navrhovaných zmien je pochybný.