Nedavno som napisala do MHD Nitra otazku, preco nechodi cez prázdniny tzv. skolsky spoj linky c.22 s odchodom 15.39 zo zastavky Zaborskeho.
Za cely cas, co nim chodim som este nevidela jedneho ucitela, toboz ziaka, co by nim isiel aspon cez skolsky rok. Chodia nim len zamestnanci okolitych firiem, ktori vtedy koncia pracovnu dobu a nemaju dvojmesacne ani ine prazdniny. Dodnes som sa nedockala odpovede, a tak sa pytam znova: Preco musim v case akychkolvek skolskych prazdnin cestovat na Klokocinu oklukou cez mesto a za vyssie cestovne? Povie mi to niekto kompetentny? ?
Za cely cas, co nim chodim som este nevidela jedneho ucitela, toboz ziaka, co by nim isiel aspon cez skolsky rok. Chodia nim len zamestnanci okolitych firiem, ktori vtedy koncia pracovnu dobu a nemaju dvojmesacne ani ine prazdniny. Dodnes som sa nedockala odpovede, a tak sa pytam znova: Preco musim v case akychkolvek skolskych prazdnin cestovat na Klokocinu oklukou cez mesto a za vyssie cestovne? Povie mi to niekto kompetentny? ?
Adk@