Reply on: TeBeCe #3857:
ale tie bratislavské CNG Karosy B741-ky sú niektoré parádne(1613,1614atď.)Kde sa hrabe Citaro?
A teraz vážne. Keby sa podarilo zaviesť predplatné lístky, ja by som bol za to, aby sa dvojkorunové lístky celkom zrušili a nastolilo klasické polovičné cestovné u vodiča. Pre tých, čo tú mestskú nazaj používajú by bolo lepším riešením zabezpečenie vlastnej kategórie predplatného lístka, napr. na mesiac v cene (2*50) 100 Sk. Toť moja predstava.
TeBeCe