Reply on: bubboo #3858:
v Bystrici uz jazdil bez transparentov...
A teraz vážne. Keby sa podarilo zaviesť predplatné lístky, ja by som bol za to, aby sa dvojkorunové lístky celkom zrušili a nastolilo klasické polovičné cestovné u vodiča. Pre tých, čo tú mestskú nazaj používajú by bolo lepším riešením zabezpečenie vlastnej kategórie predplatného lístka, napr. na mesiac v cene (2*50) 100 Sk. Toť moja predstava.
Vladimír
Ale rozhodne sa neobávam, že by sa nám teraz Nitra vyprázdnila a umelo cestovala kamsi do Lehoty, aby si popri tom ušetrila 5 Sk za dobitie kreditu