páni diskutátori,mám na všetkých,čo sa tu angažujete,jednu otázku a prosbu naraz.Chcel by som postaviť papierový model Karosy B 732,ale tak nejak sa neviem dopracovať k detailnejším rozmerovým náčrtom,okrem bežných.ak by ste niekto vedeli o nejakej možnosti ako sa dopracovať k takejto skladačke,stačí aj priestorovej(interier by som dorobil)bol by som povdačný za akukolvek informáciu,ktoru by ste sem posunuli.Viem,že toto nie je modelárska stránka,len ma to tak napadlo,že by sa možno dakto chytil.Vystrihovačky su sice velmi pekné a nápomocné,ale neviem si dobre vypočítať mierku,nech to lícuje(bože,amatér).tak ak by niekto,tak velmi pekne vopred Díky!
vjMTV
Chcem len kvalitu za tu vysoku sadzbu na jednu cestu v NR MHD.
Nitra by sa mala uz zobudit s toho sna a konecne ozivit MHD.
Zabezbecit predaj listkov v automatoch ci v stankoch PNS/MEDIAPRINT, rozumne rozdelit linky a intervaly ,sputit expresne a nocne spoje,dat do poriadku oznacovanie liniek tabulkami, zrychlit MHD pretoze je velmi pomala,co by vyriesilo pomalost su hadam casove listky ktorych sa NR MHD nejako brani...atd.