Takze .. rad by som sa dozvedel preco nemozu do vozidiel MHD ist korculiari .... pretoze ak do autobusu moze nastupit pes, kocik alebo vozickar tak newidim akykolkvek sebemensi dovod preco by som tam nemohol nastupit aj ja na korucliach ... prirodzene chapem ze ak je autobus preplneni tak je mozne ze sposobim rozruh alebo take nieco ale ak je autobus poloprazdny a zacne prsat a vodic ma po stiknuti listku vyhodi z busu mi to pride ako dobra divocina .... myslim ze by sa tento zakaz mal zhodnotit ...
M
Čo už, v Nitre je to tak. Napr. včera som šiel na L19, ktorá namiesto odchodu 12,04 od Mlyny šla už o 12,02h.
Čo si myslím, že na frekventovanej zastávke by sa nemalo stávať.
Čo sa týka intervalu, je to blbé. Veď napríklad aj L9 (odchod v ..12h) a L25 (..00h). ?