Takze .. rad by som sa dozvedel preco nemozu do vozidiel MHD ist korculiari .... pretoze ak do autobusu moze nastupit pes, kocik alebo vozickar tak newidim akykolkvek sebemensi dovod preco by som tam nemohol nastupit aj ja na korucliach ... prirodzene chapem ze ak je autobus preplneni tak je mozne ze sposobim rozruh alebo take nieco ale ak je autobus poloprazdny a zacne prsat a vodic ma po stiknuti listku vyhodi z busu mi to pride ako dobra divocina .... myslim ze by sa tento zakaz mal zhodnotit ...
Oki
Na konecnej lnky c. 8 pri vino nitra nieje cestovny poriadok, je tam cisty oznacovnik.
Dnes v mercedesy bielom co isiel na klokocinu o 16.35 od tesca na linke c. 9 (blbec som si nezapamatal evidencne cislo) vnutorny dispaly vynechava prvych 7-8 bodiek na 3tom riadku od spodu.
Vcera som mal prechadzu po meste a linka c. 8 mala na prednom transparente Metro, M . Naco to dalsie M ?
A stale neviem pochopit ludi co si kupuju listok u vodica ved cipova karta sa im vyplati po 50 jazdach.