Reply on: Marián Filo #3316:
jasné, zákon je zlý a nefér... Preč so zákonmi! Nech žije anarchia! ? "Občanovi-cestujúcemu figu záleží na tom, či ho domov odvezie licencovaný, alebo nelicencovaný dopravca."
Tak napríklad mne to jedno nie je.
).
. Ved si ich vsimnite, ako su obsadeni. Ze stoja na zastavkach? Hej je to proti zakonom tohto statu. Ale vsimnite si, kto vsetko stoji na zastavkach okrem Autobusov. A videl som aj nastupovat zakaznika do taxika na krizovatke pri trznici, ked stal na cervenu. Ano som jednoznacne za Sarkanov. Ked je konkurencia vo vsetkych oblastiach nasho zivota, tak preco nie doprava??? Ved MHD je tu monopol, ktory si urcuje cenu. K tomu by sa mal vyjadrit protimonopolny urad. (hehe, dufam, ze mi tu teraz nezrusia konto
)
Marián Filo
Opierate sa o znenie zákona, o ktorom ja tvrdím, že je zlý a nefér. Občanovi-cestujúcemu figu záleží na tom, či ho domov odvezie licencovaný, alebo nelicencovaný dopravca. Platí si dane, z ktorých sa tie zastávky vybudovali rovnako, ako ten, kto jazdí iba s licencovaným dopravcom. A preto má podľa mňa rovnaký nárok na to, aby sme mu zastali pohodlne a nie niekde pri kríku, alebo kope snehu. Coďte a vysvetlite mu to, že prečo musí k nám nastupovať tak nepohodlne!
Toto je však téma pre našich poslancov, aby sa o nás občanov starali a nie aby sme sa tu my hádali.