Reply on: Marián Filo #3316:
jasné, zákon je zlý a nefér... Preč so zákonmi! Nech žije anarchia! ? "Občanovi-cestujúcemu figu záleží na tom, či ho domov odvezie licencovaný, alebo nelicencovaný dopravca."
Tak napríklad mne to jedno nie je.
).
Elf