Re#LUK: To co je v tom clanku o tom nakupovani v potravinach na zast. Bohunova je pravda aj mne sa to uz stalo. A kupodivu sofer si kupil pivo.Ja len ziral. Fakt niektory vodici su divny!
Autobusy nimi vybavené dodnes každodenne v uliciach Nitry premávajú. Akurát, že pôvodné skúšobné komponenty systému R&G Mielec majú dávno vymontované.
LUK
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3006
Prípadné nesúhlasné stanoviská adresujte na kralik@misbb.sk