ciste len teoreticky..
v jednom prispevku sa tu spomenulo vybudovanie odbocovacieho pruhu pre linku 2 (aj pre auta) v smere od uradu prace smerom na kruhovy.. co pre to treba spravit aby to tak bolo?? lebo aj pre auta by to asi bolo dobre.. ?
v jednom prispevku sa tu spomenulo vybudovanie odbocovacieho pruhu pre linku 2 (aj pre auta) v smere od uradu prace smerom na kruhovy.. co pre to treba spravit aby to tak bolo?? lebo aj pre auta by to asi bolo dobre.. ?
Karosos