ciste len teoreticky..
v jednom prispevku sa tu spomenulo vybudovanie odbocovacieho pruhu pre linku 2 (aj pre auta) v smere od uradu prace smerom na kruhovy.. co pre to treba spravit aby to tak bolo?? lebo aj pre auta by to asi bolo dobre.. ?
v jednom prispevku sa tu spomenulo vybudovanie odbocovacieho pruhu pre linku 2 (aj pre auta) v smere od uradu prace smerom na kruhovy.. co pre to treba spravit aby to tak bolo?? lebo aj pre auta by to asi bolo dobre.. ?
Vladimír
Re #2571 smudlik: Myšlienka ako taká to nie je zlá. No montovanie držiakov pre tabuľky na ľavú stranu vozidla dnes už považujem za slepú uličku. Nahrádzajú ich elektronické transparenty a na tie určite zatiaľ niet toľko peňazí, že by bolo nazvyš aj na ľavú stranu.
Re #2572 gadamf: A zastávkam Kmeťova, Hviezdoslavova IV., Hviezdoslavova III., Hviezdoslavova II. a Hviezdoslavova I. (mimochodom, najväčšie nitrianske sídlisko) by si zrušil jeden spoj každú hodinu?
Re #2574 gadamf: Dobrý a praktický áno, v žiadnom prípade však nie lacný.
Re #2577 TeBeCe: Nie, určite nie. Tabuľky L34 dávame do objednávky, lebo ich je veľký nedostatok.
Re #2583 gadamf: Ale veď keď si na druhej strane ulice, vidíš na čelný transparent prichádzajúceho vozidla.
Re #2587 gadamf: Zastávka sa pridala práve kvôli dochádzke prvých jeho zamestnancov. Zo samotného priemyselného parku však ešte nestojí asi ani jedna desatina. Tam sa ešte len bude budovať.