Ked uz to bola spomenuta ta klima ako vlastne funguje ? Zapina ju vodic alebo automaticky sa spusti pri nejakej urcitej teplote ?
A par chybiciek v google mapach
Stale ukazuje vyluku na dolnocermanskej
Zastavka Frana mojtu ma iba jednu ikonu pre oba smery
Razcestie autobusova smer zel. st ma vymene nastupistia 7, 25 a 2 ,12, 24 atd..
A este jedna otazocka ohladom razcestia zeleznicnej smer mesto to sa prave buduje nova zastavka za krizovatkov ? Budu tam zastavovat aj autobusy ktore zacinaju na zeleznicnej stanici?
A par chybiciek v google mapach
Stale ukazuje vyluku na dolnocermanskej
Zastavka Frana mojtu ma iba jednu ikonu pre oba smery
Razcestie autobusova smer zel. st ma vymene nastupistia 7, 25 a 2 ,12, 24 atd..
A este jedna otazocka ohladom razcestia zeleznicnej smer mesto to sa prave buduje nova zastavka za krizovatkov ? Budu tam zastavovat aj autobusy ktore zacinaju na zeleznicnej stanici?
Pavuk