Reply on: S499.1023 #22249:
V Breclavi som s tým isiel a dosť sa to hrkalo aj napriek nízkemu veku. Samozrejme ze určitý faktor tam hra aj stav ciest a ako sa k tomu správa vodič. Ale tak Scania je pekný autobus, možno aj kvalitný ale možno niekde v Švédsku alebo Nórsku. Ale s týchto v Breclavi som nemal dobrý pocit.

S499.1023