Reply on: FilipF #21909:
A šoférov spolu s autobusmi nevyhadzujú
Ale pride mi to problematickejsie, ako zabezpecit aspon odvoz pracovnikov konciacich o 0:00 regulernymi autobusmi - a asi aj nakladnejsie, lebo to by to pouzivanie takychto "spojov" bolo kvantitativne niekde inde..
Valec
Inak do toho porovnania s Brnom nezabudni zahrnúť aj takú skutočnosť, že denné linky v Brne začínajú neskôr a končia skôr. Viacerí ich preto musia využívať aj na "denné" cesty, takže sa tým skôr rúca mýtus akejsi záhadnej nočnej dopravy. A to už nehovorím o tom, že v minulosti mali extra nočných liniek len pár (neviem či nie 3), a väčšinu dopravy zabezpečili linky s celodennou premávkou.