Dakujem za vysvetlenie.Len este jeden detail ma pritom napadol.V case cca 20:35 presiel zastavkou bohunova bohuzial v tej rychlosti som si nezapisal ECV bus mal napis prejazd.Neviem ci z logiky veci nemohol on zastupit tu pokazenu 30-ku usetrilo by to cas a myslim ze ste aj ekonomicky naftu kedze zo sturovej je to daleko a ten bus s napisom prejazd by tak ci tak spalil tu istu naftu na presun bohuzial neviem kde na prepravu osob!!!
Dopravák
V prvú marcovú stredu sa vydáme do Nórska a povozíme sa tamojšou autobusovou dopravou. Porozprávať o svojich skúsenostiach, ale najmä o knihe Ako som vozil Nórov, príde úspešný bloger a už aj autor Ondrej Sokol. Bude to isto zábavná jazda: v stredu o 20:00 v Rádiu_FM.
https://www.mixcloud.com/radiofm/pena-dni_fm-732018/