Reply on: Belphegor #20222:
Vidieť že sa na to nevieš pozrieť z pohladu vodiča. Skús si to raz, umyť celý autobus a aj tie miesta kam si vykladáte nohy, obzvlášť v takomto počasí ako je dnes, a zober si že veľa ľudí chodí so zablatenými a neviem akými topánkami, takže určite je to radosť pre vodiča... Ale kto nesedel za volantom autobusu, nechápe ?
Tootti