Dobrý deň páni vodiči! Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať vodičovi dnešneho ranného spoja č.25 o 5.45 hod od mlynov, smerom k nám na liečebák, ako nám krásne schladil zadky!!! V buse bolo úžasných 7 st a sedadlá ako ľad! Dúfame, že aspoň na seba nezabudol a kúril si na plno, nakoľko z okolia kabíny sa šíril horúci vzduch. Možno by sa konečne ARRIVA mohla sústrediť aj na kvalitu cestovania ľudi a nie ich nechať na pospas takýmto prevážačom dobytka. Alebo by mohol konečne zasiahnuť konkurenčný boj aj do tejto sféry, aby sa platiaci zákazník stal naozaj Zákaznik!!!
MacT