Dobrý deň páni vodiči! Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať vodičovi dnešneho ranného spoja č.25 o 5.45 hod od mlynov, smerom k nám na liečebák, ako nám krásne schladil zadky!!! V buse bolo úžasných 7 st a sedadlá ako ľad! Dúfame, že aspoň na seba nezabudol a kúril si na plno, nakoľko z okolia kabíny sa šíril horúci vzduch. Možno by sa konečne ARRIVA mohla sústrediť aj na kvalitu cestovania ľudi a nie ich nechať na pospas takýmto prevážačom dobytka. Alebo by mohol konečne zasiahnuť konkurenčný boj aj do tejto sféry, aby sa platiaci zákazník stal naozaj Zákaznik!!!
Nerozumiem prečo sa všade rieši Turancar - veď im tento konkurenčný boj v konečnom dôsledku pomôže. Autobusy budú aj naďalej plné - kto cestuje pravidelne do BA ráno ten vie. Konkurencia je dôležitá a nevyhnutná.
Tento dopravca funguje troška nepochopiteľne aj pre nás, ktorí s ním denne prichádzame do kontaktu. Ale funguje, funguje už dlho a funguje za svoje a ku spokojnosti cestujúcich. Koľkokrát mu predpovedali krach, to sa už hádam ani nedá spočítať.
ok,tak v Liberci to možno bola dojmologia,no s tou linkou čo som jazdil,tam to zdražovanie bolo reálne a za 2 a pol roka zdražel o 2,10 eur. Myslím si,že ak tu odíde konkurencia tak ceny budú podobné ako má teraz turan,akurát že bude lepší servis
K tomu Libercu zopar faktov namiesto dojmologie.
V roku 2002 za cias monopolu CSAD Liberec stal listok 78,- kc, jazdilo sa na C954 a C955, ale uplne bezne sa stavalo aj ze ta po dialnici na stojaka viezla obycajna C934 bez co i len blbych zacloniek. Dnes, trinast rokov neskor stoji listok u SA 90 korun (len pre porovnanie, o kolko percent sa zdvihli ceny cestovneho u nas?) a jazdi sa na tych Jancurovych monstrach s plnym servisom. Jo, a vtedy posledny autobus z LB do Prahy odchadzal o 20-00, dnes o 19-45. Ja teda nemam pocit ze by cestujuci nejako vyrazne utrpeli...
lenže konkurencia asi dlho nebude pri podliezaní cien. Jančura to všade skúša podliezaním cien aby zničil konkurenciu a keď bude sám,zdvihne cenu a kľudne aj vyššie ako bola pri starých dopravcoch,myslím že aj v Liberci to tak dopadlo a večer po siedmej sa už nemajú ľudia ako dostať z Liberca do Prahy. Inak Aj keď konkurenciu má,tak dvihá ceny. Ja som 2 roky jazdil so žltými z NR do KE-prvý rok som jazdil za cenu 11,90 čo bol druhý najlacnejší na trase. 3 roky prešli a tú istú trasu jazdí za 14 eur. Takže z druhého najlacnejšieho sa stal druhý najdrahší.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Vladimír
Viac na Profesii.sk: http://www.profesia.sk/praca/arriva-nitra/O1902390