Vlado, uko: takže, čo sa týka včerajška, ďakujem vám obom za venovaný čas aj množstvo zaujímavých informácií o aktuálnych otázkach aj budúcich plánoch SADky.
Každopádne, chcem sa pochváliť, že sa mi okrem 512BM podarilo pofotiť všetky Ikarusy, aj za cenu, že som sa napokon previezol len do Štitár (750AV) - Vlado, vďaka za skvelý tip! Zaujímavosťou je, že ma v meste v 27ke kontrolovali revízori...
No a vzhľadom na to, že ešte by som sa rád Ikarusmi previezol do Lužianok, k Idei, aj na linke 2, do Nitry ešte toto leto zrejme prídem.
Každopádne, chcem sa pochváliť, že sa mi okrem 512BM podarilo pofotiť všetky Ikarusy, aj za cenu, že som sa napokon previezol len do Štitár (750AV) - Vlado, vďaka za skvelý tip! Zaujímavosťou je, že ma v meste v 27ke kontrolovali revízori...
No a vzhľadom na to, že ešte by som sa rád Ikarusmi previezol do Lužianok, k Idei, aj na linke 2, do Nitry ešte toto leto zrejme prídem.
), TAK TO ZOPAKUJEM:
ivan
Vsetko je o ludoch, tazko ocakavat pokrok od tych, ktorym nevadilo, ze napr. linka 9 v case, ked este nejazdila na Klokocinu, mala na smerovej tabuli napisane "Wilsonowo nabr - LU Zobor" (ani zmienka o smerovani linky, okrem Nitranov nikto netusi, co znamena LU Zobor ani dvojite w v koncovke privlastnovacieho zamena). A to v case, ked v Presove mali v kazdom trolejbuse akusticke hlasice zastavok.
Mimochodom, kedy bude mozne uvidiet definitivnu podobu noveho cestovneho poriadku pre Nitru ?