Reply on: 810zssk #18167:
Ja si zas myslím, že ak by sa chcelo tak po prejavení dobrej vôle vodiča a cestujúceho sa ten bicykel dá odviezť. aj keď to nie je v prepravonom poriadku vyslovene zakotvené. Ja som raz ako stredoškolák viezol v Karose fúrik. ?

BB-Schuhu
Ja som rád, že cyklobusy sa začínajú udomácňovať aj u nás - na Slovensku a myslím, že diskusia, ako tieto projekty zdokonaľovať, je na mieste. Len príklad z B. Bystrice, veľmi rýchlo si na ne zvykla aj zahraničná klientela a veru sa stalo viackrát, že sme viezli Čechov či Poliakov. Zrejme v prvom rade to najdôležitejšie - propagácia, ako tu bolo spomenuté, možno nejaká užšia spolupráca so školami a pod.