Reply on: 810zssk #18167:
Ja si zas myslím, že ak by sa chcelo tak po prejavení dobrej vôle vodiča a cestujúceho sa ten bicykel dá odviezť. aj keď to nie je v prepravonom poriadku vyslovene zakotvené. Ja som raz ako stredoškolák viezol v Karose fúrik. ?

Vladimír
V nedeľu, pondelok a utorok linky 4 smer Klokočina a 12 smer Branč čakajú na zastávke Rázc. Železničná stanica do 22:31, linka 25 smer Wilsonovo nábrežie čaká v zastávke Centrum do 22:29.