ak sa smiem spýtať tak kedy dostanú autobusy SOR BN 9,5 (a 3x nové NB 12 City) displeje? 6 mesiacov ich máme a už by bol pomaly aj najvyšší čas im dať informačné systémy.
Ak si si nevšimol, tak Karosy 700 budú jazdiť do konca STK, čiže to máš vozy 188AP,179AP,198AP, 025DA, autobus 519BM ostáva v sezónnej prevádzke. Ďalej čo sa týka 678FS,710FR,442CV tak tie slúžia ako záložné vozidlá. Neviem čo máš proti MB Citaro, ked dalšie ponúkaš v tvojom linku a B932 nieje v takom hroznom stave aby sa musela vyraďovať, takže neviem na čo bol tento tvoj príspevok dobrý.
Troška oneskorene reagujem, ale aj ja ďakujem Veolii a samozrejme aj Vladimírovi za vydarenú rozlúčku s Karosami. Bol som na veľa miestach, kde som ešte v Nitre nebol. Bola to fakt krásna akcia, aj vodiči na normálnych linkách mali pochopenie a aj sem tam zapózovali. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. ? ?
A neviete ŠPZ vozidla, ktoré ponúka wi-fi? Nech si to overím na vlastné oči... ale inak súhlasím s tým, že je to viacmenej zbytočné, dosť sú ľudia na nete nalepení aj bez toho... takto si bude môcť mládež fejsbukovať od predných dverí k zadným ?
Veď práve. Keď vidím vo vlaku ľudí sko majú na kolenách notebuky a do to ho čumia, tak nechápem. Hoci na druhej strane kedď niekto cestuje z Bratislavy do Košíc, tak čo má robiť. Hoci ja by som si zobral niečo na čítanie. Ale zavádzať wi-fi do autobusov MHD tak to sú ozaj vyhodené peniaze do luftu.
Nehovoriac o tom že drvivá väčšina tých čo ho využijú má už aj tak net v mobile. Nepoviem zavádzať wi-fi vo vlakoch alebo diaľkových autobusoch, ale v MHD s priemernou dobou cesty okolo 10-15 minút - navyše často na stojáka - sú to vyhodené peniaze ktoré by šli použiť na niečo užitočnejšie...
Kalom
ponúkam linky na autobusy ktoré by v Nitre vynikli !!!
mohli by ste sa pozrieť na to že či by sa dalo dane typy zaobstarať aj v Nitre.
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MERCEDES-BENZ-Citaro-O530-G-11120817281136061700.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-BOGDAN-a601-10-12081413535699762000.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MAN-A-20-Nu-313-CNG-Erdgas-6x-vorhanden-12081401481693230600.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-VANHOOL-A-308-12072601280428121400.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-KAROSA-GINBUS-B951City-IRISBUS-12071000131139101200.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MAN-A-75-12053022520370084900.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MERCEDES-BENZ-O-530-G-Citaro-Motor-uberholt-Klima-300-PS-12030823044562198700.html
http://auto.bazos.sk/inzerat/18059351/RENAULT-CITY-BUS.php
a mohli by sme namiesto týchto potencionálnych nástupnou, vyradiť naše autobusy alebo následne aj odpredať napr Citaro NR-220BY, Mercedes - Benz O 405 GN NR-678FS, NR-710FR, odpredať !!!
NR-188AP, NR-179AP, NR-198AP, NR-025DA, NR-519BM, NR-024DA, NR-232BE, NR-442CV, vyradiť !!!!!!
A Nitrianska MHD buď najlepšia na Slovensku zníži sa priemerný vek aj rozmanitosť vozového parku ????? ? ? ?