Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Akcia veľmi fajn. Dva palce hore ?
Reply on: Pilgrim #18069:
Všetci vedia že zo Slovnaftu sa nikdy nevráti, lebo Slovnaft sa rozpustil k 1.3.2012, bola odpredaná na Moravu!
Reply on: SorNB18 #18064:
keď už píšeš o B932 tak je škoda že tu nemáme 626BE...ktovie či sa vráti zo slovnaftu,bola vo vynikajúcom stave a jazda ňou bola vždy skvelá
Reply on: MacT #18067:
to je síce pravda ? len sa čudujem že po takej dlhej dobe ich sorky furt ešte nemajú
Reply on: Pilgrim #18066:
Ani 025DA nemá elektronické transparenty a pritom jej to veľmi pristane! ?
ak sa smiem spýtať tak kedy dostanú autobusy SOR BN 9,5 (a 3x nové NB 12 City) displeje? 6 mesiacov ich máme a už by bol pomaly aj najvyšší čas im dať informačné systémy.
Reply on: SiTy #18063:
Heh ? .
Reply on: Kalom #18059:
Ak si si nevšimol, tak Karosy 700 budú jazdiť do konca STK, čiže to máš vozy 188AP,179AP,198AP, 025DA, autobus 519BM ostáva v sezónnej prevádzke. Ďalej čo sa týka 678FS,710FR,442CV tak tie slúžia ako záložné vozidlá. Neviem čo máš proti MB Citaro, ked dalšie ponúkaš v tvojom linku a B932 nieje v takom hroznom stave aby sa musela vyraďovať, takže neviem na čo bol tento tvoj príspevok dobrý.
Reply on: Kalom #18059:
ako nehnevaj sa ale odpredať CITARO? ani za môj vlastný život! už tak či tak neni čo meniť
Reply on: Kalom #18059:
Ach jezisi, dalsi?!?
Reply on: MacT #18058:
To sa treba opytat tych, co si tu linku vyvrieskali...
Vladimír: Plánuje sa v Nitre kúpiť pár nových autobusov alebo aspoň ojazdených ????
ponúkam linky na autobusy ktoré by v Nitre vynikli !!!
mohli by ste sa pozrieť na to že či by sa dalo dane typy zaobstarať aj v Nitre.
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MERCEDES-BENZ-Citaro-O530-G-11120817281136061700.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-BOGDAN-a601-10-12081413535699762000.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MAN-A-20-Nu-313-CNG-Erdgas-6x-vorhanden-12081401481693230600.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-VANHOOL-A-308-12072601280428121400.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-KAROSA-GINBUS-B951City-IRISBUS-12071000131139101200.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MAN-A-75-12053022520370084900.html
http://autoline-eu.sk/sf/autobus-mestsky-autobus-MERCEDES-BENZ-O-530-G-Citaro-Motor-uberholt-Klima-300-PS-12030823044562198700.html
http://auto.bazos.sk/inzerat/18059351/RENAULT-CITY-BUS.php
a mohli by sme namiesto týchto potencionálnych nástupnou, vyradiť naše autobusy alebo následne aj odpredať napr Citaro NR-220BY, Mercedes - Benz O 405 GN NR-678FS, NR-710FR, odpredať !!!
NR-188AP, NR-179AP, NR-198AP, NR-025DA, NR-519BM, NR-024DA, NR-232BE, NR-442CV, vyradiť !!!!!!
A Nitrianska MHD buď najlepšia na Slovensku zníži sa priemerný vek aj rozmanitosť vozového parku ????? ? ? ?
Dnes sa mi dostalo pocty náhodne sa odviezť L29. S vodičom sme boli v autobuse traja, od zastávky Atletický štadión išiel vodič sám. Ako ďalej?
Troška oneskorene reagujem, ale aj ja ďakujem Veolii a samozrejme aj Vladimírovi za vydarenú rozlúčku s Karosami. Bol som na veľa miestach, kde som ešte v Nitre nebol. Bola to fakt krásna akcia, aj vodiči na normálnych linkách mali pochopenie a aj sem tam zapózovali. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. ? ?
A neviete ŠPZ vozidla, ktoré ponúka wi-fi? Nech si to overím na vlastné oči... ale inak súhlasím s tým, že je to viacmenej zbytočné, dosť sú ľudia na nete nalepení aj bez toho... takto si bude môcť mládež fejsbukovať od predných dverí k zadným ?
Reply on: pavuk #18054:
Jedna z hlavnych vyhod vlaku pre biznis cestujucich je ze mozu pocas cesty pracovat.
Reply on: irizar #18053:
Veď práve. Keď vidím vo vlaku ľudí sko majú na kolenách notebuky a do to ho čumia, tak nechápem. Hoci na druhej strane kedď niekto cestuje z Bratislavy do Košíc, tak čo má robiť. Hoci ja by som si zobral niečo na čítanie. Ale zavádzať wi-fi do autobusov MHD tak to sú ozaj vyhodené peniaze do luftu.
Reply on: pavuk #18050:
Nehovoriac o tom že drvivá väčšina tých čo ho využijú má už aj tak net v mobile. Nepoviem zavádzať wi-fi vo vlakoch alebo diaľkových autobusoch, ale v MHD s priemernou dobou cesty okolo 10-15 minút - navyše často na stojáka - sú to vyhodené peniaze ktoré by šli použiť na niečo užitočnejšie...
Reply on: Pilgrim #18049:
áno telka presnejšie http://seeandgo.sk/

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.